STD5NM50AG
Symbol Micros:
TSTD5NM50AG
Obudowa: DPAK
Trans MOSFET N-CH 500V 7.5A Automotive T/R
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 800mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 7,5A |
| Maksymalna tracona moc: | 100W |
| Obudowa: | DPAK |
| Producent: | ST |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 500V |
| Maksymalne napięcie dren-bramka: | 500V |
| Rezystancja otwartego kanału: | 800mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 7,5A |
| Maksymalna tracona moc: | 100W |
| Obudowa: | DPAK |
| Producent: | ST |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 500V |
| Maksymalne napięcie dren-bramka: | 500V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 30V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |