STN3N40K3
Symbol Micros:
TSTN3N40K3
Obudowa: SOT223
Tranzystor N-Channel MOSFET; 400V; 30V; 3,4Ohm; 1,8A; 3,3W; -55°C ~ 150°C;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 3,4Ohm |
| Maksymalny prąd drenu: | 1,8A |
| Maksymalna tracona moc: | 3,3W |
| Obudowa: | SOT223 |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 400V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 3,4Ohm |
| Maksymalny prąd drenu: | 1,8A |
| Maksymalna tracona moc: | 3,3W |
| Obudowa: | SOT223 |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 400V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 30V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |