STN3N45K3 SOT223
Symbol Micros:
TSTN3n45k3
Obudowa: SOT223
Tranzystor N-MOSFET; 450V; 30V; 4Ohm; 600mA; 3W; -55°C ~ 150°C;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 4Ohm |
| Maksymalny prąd drenu: | 600mA |
| Maksymalna tracona moc: | 3W |
| Obudowa: | SOT223 |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 450V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 4Ohm |
| Maksymalny prąd drenu: | 600mA |
| Maksymalna tracona moc: | 3W |
| Obudowa: | SOT223 |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 450V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 30V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | SMD |