STP120NF10
Symbol Micros:
TSTP120NF10
Obudowa: TO220
Tranzystor N-Channel MOSFET; 100V; 20V; 10,5mOhm; 110A; 312W; -55°C ~ 175°C;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 10,5mOhm |
| Maksymalna tracona moc: | 312W |
| Maksymalny prąd drenu: | 110A |
| Obudowa: | TO220 |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 100V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
Producent: ST
Symbol producenta: STP120NF10 RoHS
Obudowa dokładna: TO220
karta katalogowa
Stan magazynowy:
50 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 7,6400 | 6,4000 | 5,6900 | 5,2500 | 5,0900 |
Producent: ST
Symbol producenta: STP120NF10
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
10886 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 5,0918 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 10,5mOhm |
| Maksymalna tracona moc: | 312W |
| Maksymalny prąd drenu: | 110A |
| Obudowa: | TO220 |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 100V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 175°C |
| Montaż: | THT |