STP16NF06
Symbol Micros:
TSTP16NF06
Obudowa: TO220
Tranzystor N-Channel MOSFET; 60V; 20V; 100mOhm; 16A; 45W; -55°C ~ 175°C;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 100mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 16A |
| Maksymalna tracona moc: | 45W |
| Obudowa: | TO220 |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
Producent: ST
Symbol producenta: STP16NF06 RoHS
Obudowa dokładna: TO220
karta katalogowa
Stan magazynowy:
200 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,5100 | 1,5900 | 1,2500 | 1,1400 | 1,0900 |
Producent: ST
Symbol producenta: STP16NF06
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
3 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,1990 |
Producent: ST
Symbol producenta: STP16NF06
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
340 szt.
| ilość szt. | 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,6618 |
Producent: ST
Symbol producenta: STP16NF06
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
17052 szt.
| ilość szt. | 1400+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0900 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 100mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 16A |
| Maksymalna tracona moc: | 45W |
| Obudowa: | TO220 |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 60V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 20V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 175°C |
| Montaż: | THT |