STP4NK80ZFP
Symbol Micros:
TSTP4NK80ZFP
Obudowa: TO220iso
Tranzystor N-MOSFET; 800V; 30V; 3,5Ohm; 3A; 25W; -55°C ~ 150°C;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 3,5Ohm |
| Maksymalny prąd drenu: | 3A |
| Maksymalna tracona moc: | 25W |
| Obudowa: | TO220iso |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 800V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
Producent: ST
Symbol producenta: STP4NK80ZFP
Obudowa dokładna: TO220iso
Magazyn zewnętrzny:
1286 szt.
| ilość szt. | 250+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,9927 |
| Rezystancja otwartego kanału: | 3,5Ohm |
| Maksymalny prąd drenu: | 3A |
| Maksymalna tracona moc: | 25W |
| Obudowa: | TO220iso |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 800V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 30V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | THT |