STP80N240K6
Symbol Micros:
TSTP80N240K6
Obudowa: TO220
N-CHANNEL 800 V, 220 MOHM TYP., Transistors - FETs, MOSFETs - Single
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 220mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 16A |
| Maksymalna tracona moc: | 140W |
| Obudowa: | TO220 |
| Producent: | ST |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 800V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Rezystancja otwartego kanału: | 220mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 16A |
| Maksymalna tracona moc: | 140W |
| Obudowa: | TO220 |
| Producent: | ST |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 800V |
| Typ tranzystora: | N-MOSFET |
| Maksymalne napięcie bramka-źródło: | 30V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | THT |