TIP41C
Symbol Micros:
TTIP41c
Obudowa: TO220
Tranzystor NPN; 65W; 100V; 6A; -65°C ~ 150°C; Odpowiednik: TIP41C-TU; TIP41C-ST; TIP41CTU; TIP41C-BP; TIP41CG;
Parametry
| Moc strat: | 65W |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Obudowa: | TO220 |
| Maksymalny prąd kolektora: | 6A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 100V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |
Producent: ST
Symbol producenta: TIP41C RoHS
Obudowa dokładna: TO220
karta katalogowa
Stan magazynowy:
1000 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,3500 | 1,4200 | 1,0900 | 0,9870 | 0,9390 |
Producent: ON-Semiconductor
Symbol producenta: TIP41CG
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
650 szt.
| ilość szt. | 300+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,7779 |
Producent: ST
Symbol producenta: TIP41C
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
35400 szt.
| ilość szt. | 1850+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9390 |
Producent: ST
Symbol producenta: TIP41C
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
25250 szt.
| ilość szt. | 650+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9390 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-06-30
Ilość szt.: 1000
| Moc strat: | 65W |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Obudowa: | TO220 |
| Maksymalny prąd kolektora: | 6A |
| Maksymalne napięcie kolektor-emiter: | 100V |
| Temperatura pracy (zakres): | -65°C ~ 150°C |
| Typ tranzystora: | NPN |