VNP10N07-E
Symbol Micros:
TVNP10n07
Obudowa: TO220
Tranzystor OMNI-FET; 70V; 140mOhm; 10A; 50W; -55°C ~ 150°C;
Parametry
| Rezystancja otwartego kanału: | 140mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 10A |
| Maksymalna tracona moc: | 50W |
| Obudowa: | TO220 |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 70V |
| Typ tranzystora: | OMNI-FET |
Producent: ST
Symbol producenta: VNP10N07-E
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
3600 szt.
| ilość szt. | 10+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 4,9299 |
Producent: ST
Symbol producenta: VNP10N07-E
Obudowa dokładna: TO220
Magazyn zewnętrzny:
6700 szt.
| ilość szt. | 150+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,7615 |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-07-24
Ilość szt.: 100
| Rezystancja otwartego kanału: | 140mOhm |
| Maksymalny prąd drenu: | 10A |
| Maksymalna tracona moc: | 50W |
| Obudowa: | TO220 |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Maksymalne napięcie dren-źródło: | 70V |
| Typ tranzystora: | OMNI-FET |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 150°C |
| Montaż: | THT |