BT148-600R,127
Symbol Micros: TY004bt148-600r
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: SOT82
It=4A; Vdrm=600V; Igt=200uA BT148-600R,127; BT148-600R.127; BT148-600R;
Parametry
Obudowa: SOT82
Prąd bramki: 200mA
Prąd: 4A
Napięcie pracy: 600V
Typ tyrystora: Tyrystor SCR
Producent: WEEN Symbol producenta: BT148-600R,127 RoHS Obudowa dokładna: SOT82
Stan magazynowy:
0 szt.
ilość szt. 2+ 10+ 50+ 200+ 1000+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
50/1000
Producent: WEEN Symbol producenta: BT148-600R,127 Obudowa dokładna: SOT82
Magazyn zewnętrzny:
1000 szt.
ilość szt. 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
50
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
ilość szt. 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
1000
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Towar w drodze
Planowany termin:
Ilość szt.: 500
Prąd bramki: 200mA
Prąd: 4A
Napięcie pracy: 600V