BT152X-800R
Symbol Micros: TY020bt152x-800r
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: TO220iso
It=20A; Vdrm=800V; Igt=32mA BT152X-800R,127
Parametry
Obudowa: TO220iso
Prąd bramki: 32mA
Prąd: 20A
Napięcie pracy: 800V
Producent: WEEN Symbol producenta: BT152X-800R,127 Obudowa dokładna: TO220iso
Magazyn zewnętrzny:
5000 szt.
ilość szt. 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1000
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Prąd bramki: 32mA
Prąd: 20A
Napięcie pracy: 800V