CD4051BM Texas Instruments
Symbol Micros:
UC051 t TI
Obudowa: SOP16
8-Channel Analog Multiplexer / Demultiplexer CD4051BM96 CD4051BM96G3 CD4051BMG4
Parametry
| Producent: | Texas Instruments |
| Rodzaj: | Multiplekser |
| Typ układu scalonego: | Cyfrowy |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V~18V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | SOP16 |
Producent: Texas Instruments
Symbol producenta: CD4051BM96 RoHS
Obudowa dokładna: SOP16t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
262 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,0000 | 1,2100 | 0,9320 | 0,8410 | 0,8000 |
Producent: Texas Instruments
Symbol producenta: CD4051BM96 RoHS
Obudowa dokładna: SOP16t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
29 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,0000 | 1,2100 | 0,9320 | 0,8410 | 0,8000 |
Producent: Texas Instruments
Symbol producenta: CD4051BM96
Obudowa dokładna: SOP16
Magazyn zewnętrzny:
5100 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,8619 |
| Producent: | Texas Instruments |
| Rodzaj: | Multiplekser |
| Typ układu scalonego: | Cyfrowy |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V~18V |
| Temperatura pracy (zakres): | -55°C ~ 125°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | SOP16 |