HEF40106BTT
Symbol Micros:
UC106 dt NXP
Obudowa: TSSOP14
Inverter Schmitt Trigger 6-Element CMOS 14-Pin TSSOP HEF40106BTT,118 HEF40106BTT,112
Parametry
| Producent: | Nexperia |
| Rodzaj: | Inwerter |
| Typ układu scalonego: | Cyfrowy |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V~15V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | TSSOP14 |
Producent: NXP
Symbol producenta: HEF40106BTT,112 RoHS
Obudowa dokładna: TSSOP14
karta katalogowa
Stan magazynowy:
91 szt.
| ilość szt. | 2+ | 5+ | 20+ | 96+ | 384+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,3900 | 1,7800 | 1,3200 | 1,1100 | 1,0400 |
Producent: Nexperia
Symbol producenta: HEF40106BTT,118
Obudowa dokładna: TSSOP14
Magazyn zewnętrzny:
22500 szt.
| ilość szt. | 2500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,0400 |
| Producent: | Nexperia |
| Rodzaj: | Inwerter |
| Typ układu scalonego: | Cyfrowy |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V~15V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Montaż: | SMD |
| Obudowa: | TSSOP14 |