AD7730BRZ
Symbol Micros:
UIAD7730br
Obudowa: SOP24
2x 24-bit 1200sps Si-Del ADC, +/-0.0018% FSR max INL, Serial Out, 3/5V, -40÷85°C AD7730BRZ-REEL AD7730BRZ-REEL7
Parametry
| Producent: | Analog Devices |
| Typ układu scalonego: | Przetwornik ADC |
| Typ wejścia/wyjścia: | Różnicowe |
| Liczba kanałów: | 2 |
| Liczba bitów: | 24 bit |
| Szybość próbkowania: | 1,2ksps |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,7V ~ 5,25V |
Producent: AD - Analog Devices
Symbol producenta: AD7730BRZ
Obudowa dokładna: SOP24
Magazyn zewnętrzny:
5 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 118,5247 |
| Producent: | Analog Devices |
| Typ układu scalonego: | Przetwornik ADC |
| Typ wejścia/wyjścia: | Różnicowe |
| Liczba kanałów: | 2 |
| Liczba bitów: | 24 bit |
| Szybość próbkowania: | 1,2ksps |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,7V ~ 5,25V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Obudowa: | SOP24 |
Opis szczegółowy
Producent: Analog Devices
Typ układu scalonego: przetwornik A/D
Rozdzielczość przetwornika: 24bit
Szybkość próbkowania: 1.2ksps
Obudowa: SOP24
Montaż:SMD