AM1P-0505SZ
Symbol Micros:
UIAM1P0505sz
Obudowa: Rys.AM1P-xxxxS
1W DC-DC Converter; Single; Vin 5V; Vout 5V; 200mA; 1000VDC; EFF75%; Odpowiednik Pairui: DMV1-0511;
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,2A |
| Napięcie wejściowe zakres: | 5V |
| Moc: | 1W |
| Napięcie wejściowe: | 5V |
| Napięcie izolacji: | 1000V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
| Napiecie wtórne 1: | 5V |
Producent: AIMTEC
Symbol producenta: AM1P-0505SZ RoHS
Obudowa dokładna: Rys.AM1P-xxxxS
karta katalogowa
Stan magazynowy:
20 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 40+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 13,8200 | 11,9400 | 10,8400 | 10,2000 | 9,8700 |
Producent: AIMTEC
Symbol producenta: AM1P-0505SZ
Obudowa dokładna: Rys.AM1P-xxxxS
Magazyn zewnętrzny:
287 szt.
| ilość szt. | 80+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 9,8700 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,2A |
| Napięcie wejściowe zakres: | 5V |
| Moc: | 1W |
| Napięcie wejściowe: | 5V |
| Napięcie izolacji: | 1000V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5V |
| Napiecie wtórne 1: | 5V |
Opis szczegółowy
Symbol | UIAM1P0505sz |
Symbol producenta | AM1P-0505SZ |
Moc | 1W |
Maksymalny prąd wyjściowy | 0.2A |
Typ wyjścia | pojedyncze |
Napięcie wejściowe | 5VDC |
Napięcie wyjściowe | 5V |
Napięcie izolacji wejście-wyjście | 1K |
Obudowa | DIP8 |
Temperatura pracy | -40°C to +85°C |