AM1SS-0515S-NZ
Symbol Micros:
UIAM1SS0515snz
Obudowa: Rys.AM1SSxxxxS-NZ
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 15V 0.067A 1W Automotive 4-Pin SIP Module DBE1-0514; TPE0515SP; B0515S-1WR3;
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 67mA |
| Napięcie wejściowe zakres: | 4,5V ~ 5,5V |
| Sprawność: | 81% |
| Moc: | 1W |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | 15V |
| Prąd wyjściowy1: | 67mA |
| Napięcie wejściowe: | 5V |
| Prąd wyjściowy [A]: | 67mA |
| Napięcie wejściowe zakres: | 4,5V ~ 5,5V |
| Sprawność: | 81% |
| Moc: | 1W |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | 15V |
| Prąd wyjściowy1: | 67mA |
| Napięcie wejściowe: | 5V |
| Napięcie izolacji: | 1500V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 15V |
| Napiecie wtórne 1: | 15V |