AM3D-0512SZ AIMTEC
Symbol Micros:
UIAM3D-0512sz
Obudowa: Rys.AM3D-xxxxZ
3W DC-DC Converter, Single, Vin 4.5-5.5V, Vout 12V, 250mA, 1000VDC, EFF82%
Parametry
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,25A |
| Napięcie wejściowe zakres: | 4,5V ~ 5,5V |
| Sprawność: | 84% |
| Moc: | 30W |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | 12V |
| Prąd wyjściowy1: | 250mA |
| Napięcie wejściowe: | 5V |
Producent: PAIRUI
Symbol producenta: DAE3-0513 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.AM3D-xxxxSZ
Stan magazynowy:
5 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 15,5600 | 13,3800 | 12,5300 | 12,2200 | 11,9700 |
| Prąd wyjściowy [A]: | 0,25A |
| Napięcie wejściowe zakres: | 4,5V ~ 5,5V |
| Sprawność: | 84% |
| Moc: | 30W |
| Napięcie wyjściowe zakres [V]: | 12V |
| Prąd wyjściowy1: | 250mA |
| Napięcie wejściowe: | 5V |
| Napięcie izolacji: | 1000V |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12V |
| Napiecie wtórne 1: | 5V |