BTS4300SGA
Symbol Micros: UIBTS4300sga
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: SOP08
Smart High-Side Power Switch, Vbb 5÷34V, IL 0.4A, Ron 300mΩ BTS4300SGAXUMA1
Parametry
Rezystancja drenu (Rds on): 0,60 Ohm
Napięcie wejściowe zakres: 5V~34V
Czas włączenia: 140us
Producent: INFINEON
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 150°C
Producent: Infineon Symbol producenta: BTS4300SGA RoHS Obudowa dokładna: SOP08t/r karta katalogowa
Stan magazynowy:
39 szt.
ilość szt. 1+ 3+ 10+ 50+ 200+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
50
Producent: Infineon Symbol producenta: BTS4300SGAXUMA1 Obudowa dokładna: SOP08
Magazyn zewnętrzny:
32500 szt.
ilość szt. 2500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
2500
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Magazyn zewnętrzny:
50000 szt.
2500
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Czas włączenia: 140us
Producent: INFINEON