DG408DJ
Symbol Micros:
UIDG408dj
Obudowa: PDIP16
1x 8-Ch MUX, Ron 100Ω, tON/tOFF 115/105ns, +/-15,12V, -40÷85°C DG408DJ-E3
Parametry
| Napięcie zasilania: | 5V~36V |
| Rezystancja: | 100 Ohm |
| Pasmo przepustowe: | 0,1MHz |
| Konfiguracja: | 1x8:1 |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Liczba kanałów: | 1 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: DG408DJ RoHS
Obudowa dokładna: PDIP16
Stan magazynowy:
15 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 25+ | 100+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 11,6100 | 9,5600 | 8,7100 | 8,3800 | 8,2900 |
Producent: RENESAS
Symbol producenta: DG408DJ
Obudowa dokładna: PDIP16
Magazyn zewnętrzny:
50 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 10,9671 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: DG408DJ-E3
Obudowa dokładna: PDIP16
Magazyn zewnętrzny:
725 szt.
| ilość szt. | 25+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 8,2900 |
| Napięcie zasilania: | 5V~36V |
| Rezystancja: | 100 Ohm |
| Pasmo przepustowe: | 0,1MHz |
| Konfiguracja: | 1x8:1 |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Liczba kanałów: | 1 |