DG411DY
Symbol Micros:
UIDG411dy
Obudowa: SOP16N
4x SPST-NC Analog Switch, Ron 35Ω, tON/tOFF 110/100ns, +/-15,12V, -40÷85°C DG411DY-E3
Parametry
| Napięcie zasilania: | 13V~44V |
| Rezystancja: | 35 Ohm |
| Konfiguracja: | 4xSPST |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Liczba kanałów: | 4 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: DG411DY-E3
Obudowa dokładna: SOP16N
Magazyn zewnętrzny:
250 szt.
| ilość szt. | 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,1538 |
Producent: Vishay
Symbol producenta: DG411DY-E3
Obudowa dokładna: SOP16N
Magazyn zewnętrzny:
1054 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,3028 |
| Napięcie zasilania: | 13V~44V |
| Rezystancja: | 35 Ohm |
| Konfiguracja: | 4xSPST |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Liczba kanałów: | 4 |