DP83848IVVX/NOPB
Symbol Micros:
UIDP83848ivv
Obudowa: LQFP48
10/100 ETHERNET PHY; 100Mbps; 1CHANNEL; 92mA; 3V~3.6V; -40°C~85°C; DP83848IVVX/NOPB; DP83848IVV/NOPB; DP83848IVV;
Parametry
| Producent: | NSC |
| Typ układu scalonego: | Nadajnik-odbiornik |
| Prędkość transmisji: | 100Mbps |
| Liczba nadajników-odbiorników: | 1 |
| Interfejs: | MII/RMII/SNI |
| Układ dupleksowy: | Half/Full Duplex |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V ~ 3,6V |
| Producent: | NSC |
| Typ układu scalonego: | Nadajnik-odbiornik |
| Prędkość transmisji: | 100Mbps |
| Liczba nadajników-odbiorników: | 1 |
| Interfejs: | MII/RMII/SNI |
| Układ dupleksowy: | Half/Full Duplex |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V ~ 3,6V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |