DS1302+
Symbol Micros:
UIDS1302
Obudowa: PDIP08
Układ RTC/Kalendarz; Interfejs 3-Wire Serial; 2MHz; Trickle-Charge; 31B RAM; 2V~5,5V; 0°C ~ 70°C;
Parametry
| Zakres napięcia zasilania: | 2V~5,5V |
| Producent: | Maxim |
| Pamięć RAM: | 31B |
| Obudowa: | PDIP08 |
| Interfejs: | 3-Wire Serial |
| Częstotliwość: | 2,000MHz |
| Format zegara: | HH:MM:SS (12/24 hr) |
Producent: Dallas
Symbol producenta: DS1302+ RoHS
Obudowa dokładna: PDIP08
karta katalogowa
Stan magazynowy:
10 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 10,7900 | 8,5600 | 7,7400 | 7,3200 | 7,1900 |
Producent: Maxim
Symbol producenta: DS1302+
Obudowa dokładna: PDIP08
Magazyn zewnętrzny:
225 szt.
| ilość szt. | 5+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 9,6627 |
| Zakres napięcia zasilania: | 2V~5,5V |
| Producent: | Maxim |
| Pamięć RAM: | 31B |
| Obudowa: | PDIP08 |
| Interfejs: | 3-Wire Serial |
| Częstotliwość: | 2,000MHz |
| Format zegara: | HH:MM:SS (12/24 hr) |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 70°C |
| Format daty: | YY-MM-DD-dd |
| Typ układu scalonego: | Układ RTC |