DS1340Z-33+
Symbol Micros:
UIDS1340z33
Obudowa: SOP08
Clock/Calendar, I2C 400kHz, Vlow Det., Trickle Charge, 2.97÷5.5V, -40÷85°C DS1340Z-33+T&R DS1340Z-33+ ds1340z33+
Parametry
| Zakres napięcia zasilania: | 2,97V~5,5V |
| Producent: | Maxim |
| Interfejs: | I2C; 2-Wire Serial |
| Częstotliwość: | 400kHz |
| Format zegara: | HH:MM:SS (24 hr) |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Format daty: | YY-MM-DD-dd |
Producent: Dallas
Symbol producenta: DS1340Z-33+T&R RoHS
Obudowa dokładna: SOP08t/r
Stan magazynowy:
200 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 16,9700 | 15,1400 | 14,0400 | 13,3300 | 13,0500 |
Producent: Maxim
Symbol producenta: DS1340Z-33+T&R RoHS
Obudowa dokładna: SOP08t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
73 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 16,9700 | 15,1400 | 14,0400 | 13,3300 | 13,0500 |
Producent: Dallas
Symbol producenta: DS1340Z-33+T&R RoHS
Obudowa dokładna: SOP08t/r
Stan magazynowy:
100 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 16,9700 | 15,1400 | 14,0400 | 13,3300 | 13,0500 |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,97V~5,5V |
| Producent: | Maxim |
| Interfejs: | I2C; 2-Wire Serial |
| Częstotliwość: | 400kHz |
| Format zegara: | HH:MM:SS (24 hr) |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Format daty: | YY-MM-DD-dd |
| Typ układu scalonego: | Układ RTC |
Opis szczegółowy
Producent: Maxim Integrated
Typ układu scalonego: układ RTC
Interfejs: I²C, 2-Wire Serial
Napięcie zasilania: 2.97 V ~ 5.5 V
Prąd zasilania DC: 300µA
Format zegara: HH:MM:SS
Format daty: YY-MM-DD
Prąd podtrzymania czasu: 800nA
Temperatura pracy: -40°C ~ 85°C
Montaż: SMD
Obudowa: SOP08