EPM240T100C5N
Symbol Micros:
UIEPM240t100c5
Obudowa: TQFP100
CPLD ISP MAX II; 240 elementów logicznych; 192 makroceli; 80 I/O; 4,7ns; 2,375V~2,625V/3V~3,6V; 0°C ~ 85°C;
Parametry
| Liczba wejść/wyjść: | 80 |
| Liczba makroceli: | 192 |
| Obudowa: | TQFP100 |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,375V~2,625V/3V~3,6V |
| Czas propagacji: | 4,7ns |
| Producent: | Altera |
| Interfejs: | JTAG |
| Liczba wejść/wyjść: | 80 |
| Liczba makroceli: | 192 |
| Obudowa: | TQFP100 |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,375V~2,625V/3V~3,6V |
| Czas propagacji: | 4,7ns |
| Producent: | Altera |
| Interfejs: | JTAG |
| Temperatura pracy (zakres): | 0°C ~ 85°C |
| Typ: | CPLD |