IKCM10L60GA Infineon
Symbol Micros:
UIIKCM10L60GA
Obudowa: PowerDIP24
Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 10A 24-PowerDIP Module (1.028", 26.10mm) IKCM10L60GAXKMA1
Parametry
| Zakres napięcia zasilania: | 14V~18,5V |
| Obudowa: | PowerDIP24 |
| Prąd: | 10A |
| Producent: | Infineon Technologies |
| Typ układu scalonego: | Driver |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Liczba kanałów: | 0 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IKCM10L60GAXKMA1
Obudowa dokładna: PowerDIP24
Magazyn zewnętrzny:
714 szt.
| ilość szt. | 280+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 24,0959 |
| Zakres napięcia zasilania: | 14V~18,5V |
| Obudowa: | PowerDIP24 |
| Prąd: | 10A |
| Producent: | Infineon Technologies |
| Typ układu scalonego: | Driver |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Liczba kanałów: | 0 |