IR2112
Symbol Micros:
UIIR2112
Obudowa: PDIP14
Sterownik bramkowy MOSFET i IGBT; High+low side; Wejście bez inwersji; Vmax 600V; Io+/Io- 200mA/420mA; tON/OFF 125/105ns; 10V~20V; -40°C ~ 125°C; Odpowiednik: IR2112PBF;
Parametry
| Zakres napięcia zasilania: | 10V~20V |
| Obudowa: | PDIP14 |
| Prąd: | 420mA |
| Producent: | International Rectifier |
| Typ układu scalonego: | Sterownik |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Liczba kanałów: | 2 |
Producent: International Rectifier
Symbol producenta: IR2112PBF RoHS
Obudowa dokładna: PDIP14
karta katalogowa
Stan magazynowy:
50 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 25+ | 100+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 12,3100 | 10,1400 | 9,2300 | 8,8900 | 8,7900 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IR2112PBF
Obudowa dokładna: PDIP14
Magazyn zewnętrzny:
190 szt.
| ilość szt. | 5+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 10,1892 |
Producent: Infineon
Symbol producenta: IR2112PBF
Obudowa dokładna: PDIP14
Magazyn zewnętrzny:
2653 szt.
| ilość szt. | 75+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 8,7900 |
| Zakres napięcia zasilania: | 10V~20V |
| Obudowa: | PDIP14 |
| Prąd: | 420mA |
| Producent: | International Rectifier |
| Typ układu scalonego: | Sterownik |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Liczba kanałów: | 2 |