LPC2138FBD64
Symbol Micros:
UILPC2138fbd64
Obudowa: LQFP64
16/32-bit MCU; 512kB-FLASH; 32kB-SRAM; 47 I/O; 3V~3,6V; 60MHz; A/D; D/A; UART; SPI; TWI; -40°C ~ 85°C; Odpowiednik: LPC2138FBD64/01,15; LPC2138FBD64/01,151; LPC2136FBD64/01; LPC2138FBD64/01EL; LPC2138FBD64/01,118;
Parametry
| Liczba wejść/wyjść: | 47 |
| Obudowa: | LQFP64 |
| Częstotliwość: | 60,0000MHz |
| Pamięć RAM: | 32kB |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V~3,6V |
| Pamięć FLASH: | 512kB |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
Producent: NXP
Symbol producenta: LPC2138FBD64/01EL RoHS
Obudowa dokładna: LQFP64
karta katalogowa
Stan magazynowy:
12 szt.
| ilość szt. | 1+ | 2+ | 5+ | 10+ | 20+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 71,7800 | 69,4000 | 67,2200 | 66,0800 | 65,2500 |
Producent: NXP
Symbol producenta: LPC2138FBD64/01 RoHS
Obudowa dokładna: LQFP64
karta katalogowa
Stan magazynowy:
160 szt.
| ilość szt. | 1+ | 2+ | 5+ | 10+ | 20+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 71,7800 | 69,4000 | 67,2200 | 66,0800 | 65,2500 |
Producent: NXP
Symbol producenta: LPC2138FBD64/01,118
Obudowa dokładna: LQFP64
Magazyn zewnętrzny:
1500 szt.
| ilość szt. | 1500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 67,8617 |
| Liczba wejść/wyjść: | 47 |
| Obudowa: | LQFP64 |
| Częstotliwość: | 60,0000MHz |
| Pamięć RAM: | 32kB |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V~3,6V |
| Pamięć FLASH: | 512kB |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Architektura: | 16/32-bit |
| Interfejs CAN: | NIE |
| Interfejs CRYPT: | NIE |
| Interfejs ETHERNET: | NIE |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Interfejs USB: | NIE |
| Producent: | NXP |
| Przetwornik A/D: | TAK |
| Przetwornik D/A: | TAK |