MCP3221A2T-E/OT
Symbol Micros:
UIMCP3221a2te/ot
Obudowa: SOT23-5
Single Channel Single ADC SAR 22.3ksps 12-bit Serial Automotive 5-Pin SOT-23
Parametry
| Producent: | MICROCHIP |
| Typ układu scalonego: | Przetwornik ADC |
| Typ przetwornika: | SAR |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Liczba bitów: | 12bit |
| Szybość próbkowania: | 22,3ksps |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,7V ~ 5,5V |
Producent: Microchip
Symbol producenta: MCP3221A2T-E/OT RoHS
Obudowa dokładna: SOT23-5/t/r
Stan magazynowy:
202 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 50+ | 202+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 9,3000 | 7,8000 | 6,9400 | 6,4000 | 6,2000 |
| Producent: | MICROCHIP |
| Typ układu scalonego: | Przetwornik ADC |
| Typ przetwornika: | SAR |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Liczba bitów: | 12bit |
| Szybość próbkowania: | 22,3ksps |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,7V ~ 5,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Obudowa: | SOT23-5 |