MCP4706A0T-E/CH
Symbol Micros:
UIMCP4706a0te/ch
Obudowa: SOT23-6
1x 8-bit; DAC; +/-0.125 LSB max INL; Serial Out; 2,7V~5,5V; I2C; -40°C~125°C;
Parametry
| Producent: | MICROCHIP |
| Typ układu scalonego: | Przetwornik ADC |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Liczba bitów: | 8bit |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,7V ~ 5,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Obudowa: | SOT23-6 |
Producent: Microchip
Symbol producenta: MCP4706A0T-E/CH RoHS
Obudowa dokładna: SOT23-6/t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
440 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 5,2300 | 3,4800 | 2,8800 | 2,6000 | 2,4900 |
Producent: Microchip
Symbol producenta: MCP4706A0T-E/CH
Obudowa dokładna: SOT23-6
Magazyn zewnętrzny:
3000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,2903 |
| Producent: | MICROCHIP |
| Typ układu scalonego: | Przetwornik ADC |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Liczba bitów: | 8bit |
| Zakres napięcia zasilania: | 2,7V ~ 5,5V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Obudowa: | SOT23-6 |