MCP6001T-I/OT
Symbol Micros:
UIMCP6001ti/ot
Obudowa: SOT23-5
R-R I/O Op-Amp; GBW 1MHz; SR 0.6V/us; Voff 4.5mV; 1.8÷6V; -40÷85°C;
Parametry
| Napięcie pracy: | 1,8V ~ 6V |
| Szybkość narastania napięcia: | 0,6V/us |
| Pasmo przenoszenia: | 1MHz |
| Obudowa: | SOT23-5 |
| Producent: | MICROCHIP |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Napięcie pracy: | 1,8V ~ 6V |
| Szybkość narastania napięcia: | 0,6V/us |
| Pasmo przenoszenia: | 1MHz |
| Obudowa: | SOT23-5 |
| Producent: | MICROCHIP |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Montaż: | SMD |