MCP6002T-E/MC
Symbol Micros:
UIMCP6002te/mc
Obudowa: DFN08
Op Amp Dual GP R-R I/O 6V Automotive 8-Pin DFN EP
Parametry
| Napięcie pracy: | 1,8V ~ 6V |
| Pasmo przenoszenia: | 1MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 0,6V/us |
| Obudowa: | DFN08 |
| Producent: | MICROCHIP |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
Producent: Microchip
Symbol producenta: MCP6002T-E/MC RoHS ABY.
Obudowa dokładna: DFN08
karta katalogowa
Stan magazynowy:
25 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 25+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 9,7300 | 7,4700 | 6,5500 | 6,2100 | 6,0800 |
Producent: Microchip
Symbol producenta: MCP6002T-E/MC
Obudowa dokładna: DFN08
Magazyn zewnętrzny:
9900 szt.
| ilość szt. | 3300+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 6,0800 |
| Napięcie pracy: | 1,8V ~ 6V |
| Pasmo przenoszenia: | 1MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 0,6V/us |
| Obudowa: | DFN08 |
| Producent: | MICROCHIP |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | SMD |
| Liczba kanałów: | 2 |