MCP79411-I/MS
Symbol Micros:
UIMCP79411i/ms
Obudowa: MSOP08
Real Time Clock/Calendar I2C; 1kB EE; 64B SRAM; 1uA; HH:MM:SS:hh (12 hr, 24 hr); YY-MM-DD-dd; 1.8V~5.5V; -40°C~85°C; MCP79411T-I/MS;
Parametry
| Zakres napięcia zasilania: | 1,8V ~ 5,5V |
| Producent: | MICROCHIP |
| Pamięć RAM: | 64B |
| Obudowa: | MSOP08 |
| Interfejs: | I2C/2-Wire Serial |
| Częstotliwość: | 400kHz |
| Format zegara: | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
Producent: Microchip
Symbol producenta: MCP79411-I/MS RoHS
Obudowa dokładna: MSOP08
karta katalogowa
Stan magazynowy:
2 szt.
| ilość szt. | 1+ | 2+ | 10+ | 30+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 8,4200 | 7,4400 | 6,2200 | 5,8300 | 5,6100 |
Producent: Microchip
Symbol producenta: MCP79411-I/MS
Obudowa dokładna: MSOP08
Magazyn zewnętrzny:
507 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 5,6100 |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,8V ~ 5,5V |
| Producent: | MICROCHIP |
| Pamięć RAM: | 64B |
| Obudowa: | MSOP08 |
| Interfejs: | I2C/2-Wire Serial |
| Częstotliwość: | 400kHz |
| Format zegara: | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Format daty: | YY-MM-DD-dd |