MCP79512-I/MS
Symbol Micros:
UIMCP79512i/ms
Obudowa: MSOP10
Clock/Calendar, SPI, 1.8÷3.6V, -40÷85°C MCP79512T-I/MS
Parametry
| Zakres napięcia zasilania: | 1,8V ~ 3,6V |
| Producent: | MICROCHIP |
| Pamięć RAM: | 64B |
| Obudowa: | MSOP10 |
| Interfejs: | SPI |
| Format zegara: | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,8V ~ 3,6V |
| Producent: | MICROCHIP |
| Pamięć RAM: | 64B |
| Obudowa: | MSOP10 |
| Interfejs: | SPI |
| Format zegara: | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Format daty: | YY-MM-DD-dd |
| Typ układu scalonego: | Układy zegarowe |