MICRF220AYQS
Symbol Micros:
UIMICRF220ayqs
Obudowa: QSOP16
Odbiornik RF ASK; 300MHz~450MHz; Si -110dBm; 3V~3,6V; -40°C ~ 105°C; Odpowiednik: MICRF220AYQS-TR
Parametry
| Obudowa: | QSOP16 |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V ~ 3,6V |
| Interfejs: | - |
| Częstotliwość: | 450MHz |
| Typ układu scalonego: | Odbiornik RF |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
Producent: Micrel
Symbol producenta: MICRF220AYQS RoHS
Obudowa dokładna: QSOP16
karta katalogowa
Stan magazynowy:
20 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 20+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 7,9100 | 6,2800 | 5,6700 | 5,3700 | 5,2700 |
Producent: Microchip
Symbol producenta: MICRF220AYQS
Obudowa dokładna: QSOP16
Magazyn zewnętrzny:
168 szt.
| ilość szt. | 98+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 6,7600 |
| Obudowa: | QSOP16 |
| Zakres napięcia zasilania: | 3V ~ 3,6V |
| Interfejs: | - |
| Częstotliwość: | 450MHz |
| Typ układu scalonego: | Odbiornik RF |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |