MKE02Z64VLD4
Symbol Micros:
UIMKE02Z64VLD4
Obudowa: LQFP44
32-bit MCU; 64kB-FL; 256B-RAM; 37I/O 3,3V; 72MHz; A/D; UART; SPI; TWI; -40÷105°C; Odpowiednik: MKE02Z64VLD4R;
Parametry
| Obudowa: | LQFP44 |
| Liczba wejść/wyjść: | 37 |
| Zakres napięcia zasilania: | 2.7÷3.3V |
| Pamięć RAM: | 4kB |
| Częstotliwość: | 72,0000MHz |
| Pamięć FLASH: | 64kB |
| Architektura: | 32-bit |
| Obudowa: | LQFP44 |
| Liczba wejść/wyjść: | 37 |
| Zakres napięcia zasilania: | 2.7÷3.3V |
| Pamięć RAM: | 4kB |
| Częstotliwość: | 72,0000MHz |
| Pamięć FLASH: | 64kB |
| Architektura: | 32-bit |
| Pamięć EEPROM: | 256B |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 105°C |
| Producent: | NXP |
| Interfejs CAN: | NIE |
| Interfejs CRYPT: | NIE |
| Interfejs ETHERNET: | NIE |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Interfejs USB: | NIE |
| Przetwornik A/D: | TAK |
| Przetwornik D/A: | NIE |