MSP430F5418AIPN
Symbol Micros:
UIMSP430f5418aipn
Obudowa: LQFP80
16-bit MCU; 128kB-FLASH; 16kB-SRAM; 67 I/O; 1,8V~3,6V; 25MHz; A/D; UART; SPI; TWI; -40°C ~ 85°C;
Parametry
| Obudowa: | LQFP80 |
| Liczba wejść/wyjść: | 67 |
| Pamięć FLASH: | 128kB |
| Pamięć RAM: | 16kB |
| Częstotliwość: | 25,000MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,8V~3,6V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
Producent: Texas Instruments
Symbol producenta: MSP430F5418AIPNR RoHS
Obudowa dokładna: LQFP80
karta katalogowa
Stan magazynowy:
10 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 30+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 15,0200 | 13,3500 | 12,3500 | 11,8500 | 11,5500 |
Producent: Texas Instruments
Symbol producenta: MSP430F5418AIPNR
Obudowa dokładna: LQFP80
Magazyn zewnętrzny:
994 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 12,6589 |
| Obudowa: | LQFP80 |
| Liczba wejść/wyjść: | 67 |
| Pamięć FLASH: | 128kB |
| Pamięć RAM: | 16kB |
| Częstotliwość: | 25,000MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,8V~3,6V |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Architektura: | 16-bit |
| Interfejs CAN: | NIE |
| Interfejs CRYPT: | NIE |
| Interfejs ETHERNET: | NIE |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Interfejs USB: | NIE |
| Przetwornik A/D: | TAK |
| Przetwornik D/A: | NIE |
| Producent: | Texas Instruments |