SI5351A-B-GT
Symbol Micros:
UISI5351a-b-gt
Obudowa: MSOP10
Clock Generator 2,5kHz~200MHz-IN; 160MHz-OUT; 22ma; 1,8V~3,3V; -40°C~85°C Odpowiednik: SI5351A-B-GTR; SI5351A-B04771-GT;
Parametry
| Prąd pracy: | 22mA |
| Producent: | Silicon Laboratories |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,8V ~ 3,3V |
| Obudowa: | MSOP10 |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Częstotliwość: | 200MHz |
| Liczba timerów: | 2 |
Producent: Silicon Laboratories
Symbol producenta: SI5351A-B-GT RoHS
Obudowa dokładna: MSOP10t/r
karta katalogowa
Stan magazynowy:
200 szt.
| ilość szt. | 1+ | 5+ | 30+ | 200+ | 400+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 5,8300 | 4,0900 | 3,3700 | 3,1100 | 3,0700 |
Producent: SKYWORKS
Symbol producenta: SI5351A-B-GT
Obudowa dokładna: MSOP10
Magazyn zewnętrzny:
95 szt.
| ilość szt. | 95+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 7,4427 |
| Prąd pracy: | 22mA |
| Producent: | Silicon Laboratories |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,8V ~ 3,3V |
| Obudowa: | MSOP10 |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Częstotliwość: | 200MHz |
| Liczba timerów: | 2 |