SS543AT HONEYWELL
Symbol Micros:
UISS543at
Obudowa: SOT89
Hall Effect Sensor 20mA Unipolar 5V/9V/12V/15V/18V Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT89 SS543A-T
Parametry
| Zakres napięcia zasilania: | 4,5~24V |
| Obudowa: | SOT89 |
| Zakres temperatur pracy: | -40÷150°C |
| Producent: | HONEYWELL INC. |
| Typ układu scalonego: | Czujnik Halla |
| Montaż: | SMD |
Producent: HONEYWELL INC.
Symbol producenta: SS543AT
Obudowa dokładna: SOT89
Magazyn zewnętrzny:
19000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 4,8747 |
| Zakres napięcia zasilania: | 4,5~24V |
| Obudowa: | SOT89 |
| Zakres temperatur pracy: | -40÷150°C |
| Producent: | HONEYWELL INC. |
| Typ układu scalonego: | Czujnik Halla |
| Montaż: | SMD |