STM32F103RCT6
Symbol Micros: UISTM32f103rct6
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: LQFP64
32-bit MCU; 256kB-FLASH; 48kB-SRAM; 51 I/O; 2V~3,6V; 72MHz; A/D; D/A; UART/USART; SPI; TWI; CAN; USB; -40°C ~ 85°C; Odpowiednik: STM32F103RCT6TR;
Parametry
Liczba wejść/wyjść: 51
Obudowa: LQFP64
Pamięć RAM: 48kB
Częstotliwość: 72,0000MHz
Zakres napięcia zasilania: 2V~3,6V
Pamięć FLASH: 256kB
Architektura: 32-bit
Producent: ST Symbol producenta: STM32F103RCT6 RoHS Obudowa dokładna: LQFP64 karta katalogowa
Stan magazynowy:
732 szt.
ilość szt. 1+ 3+ 10+ 40+ 160+
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
160
Producent: ST Symbol producenta: STM32F103RCT6 Obudowa dokładna: LQFP64
Magazyn zewnętrzny:
44197 szt.
ilość szt. 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
1
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Liczba wejść/wyjść: 51
Pamięć RAM: 48kB
Częstotliwość: 72,0000MHz
Pamięć FLASH: 256kB
Architektura: 32-bit
Temperatura pracy (zakres): -40°C ~ 85°C
Interfejs ETHERNET: NIE
Producent: STMicroelectronics
Interfejs CAN: TAK
Interfejs CRYPT: NIE
Interfejs SPI: TAK
Interfejs TWI (I2C): TAK
Interfejs UART/USART: TAK
Interfejs USB: TAK
Przetwornik A/D: TAK
Przetwornik D/A: TAK
Opis szczegółowy
STM32F103RCT6 to 32-bitowy mikrokontroler z rodziny STM32 F1 Mainstream wyposażony w rdzeń ARM Cortex-M3™ taktowany z częstotliwością do 72 MHz. Standardowe wyposażenie obejmuje: 256kB pamięci Flash, 48kB pamięci SRAM, zestaw uniwersalnych timerów, watchdog, trzy 12-bitowe przetworniki A/D z czujnikiem temperatury, dwa 12-bitowe przetworniki D/A, oscylatory RC, oscylator 32kHz z własnym układem kalibracji, obwody nadzorcze (Power-on Reset, Power-down Reset), 51 linii GPIO kompatybilnych z układami zasilanymi napięciem 5V.
Do licznych urządzeń komunikacyjnych należą:
* pięć interfejsów USART z możliwością pracy w trybie ISO 7816, LIN oraz IrDA
* trzy interfejsy SPI 18Mb/s, z czego dwa mogą pracować w trybie I2S
* dwa interfejsy I2C z obsługą SMBus i PMBus
* interfejs CAN standardu 2.0B
* interfejs USB 2.0 full speed
* interfejs obsługi pamięci SD
Do dyspozycji użytkownika pozostają też:
* interfejsy debugowania (JTAG, SWD)
* układ kontroli CRC pamięci Flash
* zaawansowany generator PWM do kontroli silników
* wejście awaryjnego zasilania bateryjnego dla układu RTC i rejestrów backup
Mikrokontroler udostępnia trzy tryby oszczędzania energii do zastosowań w urządzeniach wymagających niskiego poboru energii lub zasilanych bateryjnie. Układ dostępny jest w obudowie typu LQFP64 oraz pracuje w zakresie temperatur -40°C ~ 85°C i w zakresie napięć zasilania 2V~3.6V