STM32F103ZET6
Symbol Micros:
UISTM32f103zet6
Obudowa: LQFP144
32-bit MCU; 512kB-FLASH; 64kB-SRAM; 112 I/O; 2V~3,6V; 72MHz; A/D; D/A; UART/USART; SPI; TWI; CAN; USB; -40°C ~ 85°C; Odpowiednik: STM32F103ZET6TR;
Parametry
| Liczba wejść/wyjść: | 112 |
| Obudowa: | LQFP144 |
| Pamięć RAM: | 64kB |
| Częstotliwość: | 72,0000MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 2V~3,6V |
| Pamięć FLASH: | 512kB |
| Architektura: | 32-bit |
Producent: ST
Symbol producenta: STM32F103ZET6 RoHS
Obudowa dokładna: LQFP144
karta katalogowa
Stan magazynowy:
30 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 30+ | 90+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 26,4400 | 24,3400 | 23,0600 | 22,4000 | 22,0300 |
Producent: ST
Symbol producenta: STM32F103ZET6
Obudowa dokładna: LQFP144
Magazyn zewnętrzny:
1708 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 24,7668 |
| Liczba wejść/wyjść: | 112 |
| Obudowa: | LQFP144 |
| Pamięć RAM: | 64kB |
| Częstotliwość: | 72,0000MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 2V~3,6V |
| Pamięć FLASH: | 512kB |
| Architektura: | 32-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Interfejs ETHERNET: | NIE |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Interfejs CAN: | TAK |
| Interfejs CRYPT: | NIE |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Interfejs USB: | TAK |
| Przetwornik A/D: | TAK |
| Przetwornik D/A: | TAK |