STM32F205ZGT6
Symbol Micros:
UISTM32f205zgt6
Obudowa: LQFP144
32-bit MCU; 1MB-FLASH; 128kB-SRAM; 114 I/O; 1,8V~3,6V; 120MHz; A/D; D/A; UART/USART; SPI; TWI; CAN; USB; -40°C ~ 85°C;
Parametry
| Liczba wejść/wyjść: | 114 |
| Obudowa: | LQFP144 |
| Pamięć RAM: | 128kB |
| Częstotliwość: | 120MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,8V~3,6V |
| Pamięć FLASH: | 1MB |
| Architektura: | 32-bit |
Producent: ST
Symbol producenta: STM32F205ZGT6
Obudowa dokładna: LQFP144
Magazyn zewnętrzny:
420 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 34,0907 |
Producent: ST
Symbol producenta: STM32F205ZGT6
Obudowa dokładna: LQFP144
Magazyn zewnętrzny:
502 szt.
| ilość szt. | 60+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 36,1052 |
Producent: ST
Symbol producenta: STM32F205ZGT6
Obudowa dokładna: LQFP144
Magazyn zewnętrzny:
213 szt.
| ilość szt. | 60+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 40,7305 |
| Liczba wejść/wyjść: | 114 |
| Obudowa: | LQFP144 |
| Pamięć RAM: | 128kB |
| Częstotliwość: | 120MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,8V~3,6V |
| Pamięć FLASH: | 1MB |
| Architektura: | 32-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Interfejs ETHERNET: | NIE |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Interfejs CAN: | TAK |
| Interfejs CRYPT: | NIE |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Interfejs USB: | TAK |
| Przetwornik A/D: | TAK |
| Przetwornik D/A: | TAK |