STM32F427ZGT6
Symbol Micros:
UISTM32f427zgt6
Obudowa: LQFP144
32-bit MCU; 1MB-FLASH; 256kB-SRAM; 114 I/O; 1,8V~3,6V; 180MHz; A/D; D/A; UART/USART; SPI; TWI; CAN; ETHERNET; USB; -40°C ~ 85°C; Odpowiednik: STM32F427ZGT6TR;
Parametry
| Liczba wejść/wyjść: | 114 |
| Obudowa: | LQFP144 |
| Pamięć RAM: | 256kB |
| Częstotliwość: | 180MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,8V~3,6V |
| Pamięć FLASH: | 1MB |
| Architektura: | 32-bit |
Producent: ST
Symbol producenta: STM32F427ZGT6 RoHS
Obudowa dokładna: LQFP144
karta katalogowa
Stan magazynowy:
20 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 20+ | 40+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 44,2700 | 41,9400 | 40,4600 | 39,9200 | 39,5300 |
Producent: ST
Symbol producenta: STM32F427ZGT6TR
Obudowa dokładna: LQFP144
Magazyn zewnętrzny:
1000 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 39,5300 |
Producent: ST
Symbol producenta: STM32F427ZGT6
Obudowa dokładna: LQFP144
Magazyn zewnętrzny:
3837 szt.
| ilość szt. | 60+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 39,5300 |
Producent: ST
Symbol producenta: STM32F427ZGT6
Obudowa dokładna: LQFP144
Magazyn zewnętrzny:
19718 szt.
| ilość szt. | 60+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 39,5300 |
| Liczba wejść/wyjść: | 114 |
| Obudowa: | LQFP144 |
| Pamięć RAM: | 256kB |
| Częstotliwość: | 180MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,8V~3,6V |
| Pamięć FLASH: | 1MB |
| Architektura: | 32-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Interfejs ETHERNET: | TAK |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Interfejs CAN: | TAK |
| Interfejs CRYPT: | NIE |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Interfejs USB: | TAK |
| Przetwornik A/D: | TAK |
| Przetwornik D/A: | TAK |