STM32F469IIT6
Symbol Micros:
UISTM32f469iit6
Obudowa: LQFP176
Microcontroller IC 32-Bit 180MHz 2MB FLASH
Parametry
| Liczba wejść/wyjść: | 131 |
| Obudowa: | LQFP176 |
| Pamięć RAM: | 384kB |
| Częstotliwość: | 180MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,7V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 2MB |
| Architektura: | 32-bit |
| Liczba wejść/wyjść: | 131 |
| Obudowa: | LQFP176 |
| Pamięć RAM: | 384kB |
| Częstotliwość: | 180MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,7V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 2MB |
| Architektura: | 32-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Interfejs ETHERNET: | TAK |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Interfejs CAN: | TAK |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Interfejs USB: | TAK |
| Przetwornik A/D: | TAK |
| Przetwornik D/A: | TAK |