STM32G071CBU6 STMicroelectronics
Symbol Micros:
UISTM32g071cbu6
Obudowa: UFQFPN48(7x7)
MCU 32-bit ARM Cortex M0+ RISC 128KB Flash 2.5V/3.3V 48-Pin UFQFPN EP STM32G071CBU6TR
Parametry
| Liczba wejść/wyjść: | 44 |
| Obudowa: | UFQFPN48 |
| Pamięć RAM: | 36kB |
| Częstotliwość: | 64,0000MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,71V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 128kB |
| Architektura: | 32-bit |
| Liczba wejść/wyjść: | 44 |
| Obudowa: | UFQFPN48 |
| Pamięć RAM: | 36kB |
| Częstotliwość: | 64,0000MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,71V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 128kB |
| Architektura: | 32-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Interfejs ETHERNET: | NIE |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Interfejs CAN: | NIE |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Interfejs USB: | TAK |
| Przetwornik A/D: | TAK |
| Przetwornik D/A: | TAK |