STM32G0B1CCT6
Symbol Micros:
UISTM32g0b1cct6
Obudowa: LQFP48
MCU 32-bit ARM Cortex M0+ RISC 256KB Flash 1.8V/2.5V/3.3V Odpowiednik: STM32G0B1CCT6TR;
Parametry
| Liczba wejść/wyjść: | 44 |
| Obudowa: | LQFP48 |
| Pamięć RAM: | 144kB |
| Częstotliwość: | 64,0000MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,7V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 256kB |
| Architektura: | 32-bit |
| Liczba wejść/wyjść: | 44 |
| Obudowa: | LQFP48 |
| Pamięć RAM: | 144kB |
| Częstotliwość: | 64,0000MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,7V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 256kB |
| Architektura: | 32-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Interfejs ETHERNET: | NIE |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Interfejs CAN: | TAK |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Interfejs USB: | TAK |
| Przetwornik A/D: | TAK |
| Przetwornik D/A: | TAK |