STM32G0B1KBU6
Symbol Micros:
UISTM32g0b1kbu6
Obudowa: UFQFPN32
MCU 32-bit ARM Cortex M0+ RISC 128KB Flash 1.8V/2.5V/3.3V 32-Pin UFQFPN EP Tray
Parametry
| Liczba wejść/wyjść: | 30 |
| Obudowa: | UFQFPN32 |
| Pamięć RAM: | 144kB |
| Częstotliwość: | 64,0000MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,7V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 128kB |
| Architektura: | 32-bit |
| Liczba wejść/wyjść: | 30 |
| Obudowa: | UFQFPN32 |
| Pamięć RAM: | 144kB |
| Częstotliwość: | 64,0000MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,7V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 128kB |
| Architektura: | 32-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Interfejs CAN: | TAK |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Interfejs USB: | TAK |
| Przetwornik A/D: | TAK |
| Przetwornik D/A: | TAK |