STM32G491RET6
Symbol Micros:
UISTM32G491ret6
Obudowa: LQFP64
32-bit MCU; 512KB-FLASH; 112kB-SRAM; 52 I/O; 1,71V~3,6V; 170MHz; A/D; D/A; UART/USART; SPI; CAN; USB; -40°C~85°C; ARM Cortex-M4F;
Parametry
| Liczba wejść/wyjść: | 52 |
| Obudowa: | LQFP64 |
| Pamięć RAM: | 112kB |
| Częstotliwość: | 170MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,71V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 512kB |
| Architektura: | 32-bit |
| Liczba wejść/wyjść: | 52 |
| Obudowa: | LQFP64 |
| Pamięć RAM: | 112kB |
| Częstotliwość: | 170MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,71V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 512kB |
| Architektura: | 32-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Interfejs ETHERNET: | NIE |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Interfejs CAN: | TAK |
| Interfejs CRYPT: | NIE |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Interfejs USB: | TAK |
| Przetwornik A/D: | TAK |
| Przetwornik D/A: | TAK |