STM32H523CET6
Symbol Micros:
UISTM32H523CET6
Obudowa: LQFP48
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 48LQFP; IC: STM32 ARM microcontroller; 250MHz; LQFP48; 1.71÷3.6VDC
Parametry
| Liczba wejść/wyjść: | 35 |
| Obudowa: | LQFP48 |
| Pamięć RAM: | 272kB |
| Częstotliwość: | 250MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,71V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 512kB |
| Architektura: | 32-bit |
| Liczba wejść/wyjść: | 35 |
| Obudowa: | LQFP48 |
| Pamięć RAM: | 272kB |
| Częstotliwość: | 250MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,71V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 512kB |
| Architektura: | 32-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Interfejs ETHERNET: | NIE |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Interfejs CAN: | TAK |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Interfejs USB: | TAK |
| Przetwornik A/D: | TAK |
| Przetwornik D/A: | NIE |