STM32H563VIT6
Symbol Micros:
UISTM32h563vit6
Obudowa: LQFP100
32-bit MCU; 2MB-FLASH; 640kB-SRAM; 80 I/O; 1,71V~3,6V; 250MHz; A/D; D/A; UART/USART; SPI; I2C; CAN; ETHERNET; USB; -40°C ~ 85°C;
Parametry
| Liczba wejść/wyjść: | 80 |
| Obudowa: | LQFP100 |
| Pamięć RAM: | 640kB |
| Częstotliwość: | 250MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,71V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 2MB |
| Architektura: | 32-bit |
Producent: ST
Symbol producenta: STM32H563VIT6 RoHS
Obudowa dokładna: LQFP100
karta katalogowa
Stan magazynowy:
16 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 26+ | 78+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 23,4000 | 21,5300 | 20,3800 | 19,8600 | 19,5000 |
Producent: ST
Symbol producenta: STM32H563VIT6 RoHS
Obudowa dokładna: LQFP100
karta katalogowa
Stan magazynowy:
10 szt.
| ilość szt. | 1+ | 3+ | 10+ | 26+ | 78+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 23,4000 | 21,5300 | 20,3800 | 19,8600 | 19,5000 |
Producent: ST
Symbol producenta: STM32H563VIT6
Obudowa dokładna: LQFP100
Magazyn zewnętrzny:
170 szt.
| ilość szt. | 1+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 19,8420 |
Producent: ST
Symbol producenta: STM32H563VIT6
Obudowa dokładna: LQFP100
Magazyn zewnętrzny:
394 szt.
| ilość szt. | 90+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 20,9271 |
| Liczba wejść/wyjść: | 80 |
| Obudowa: | LQFP100 |
| Pamięć RAM: | 640kB |
| Częstotliwość: | 250MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,71V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 2MB |
| Architektura: | 32-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Interfejs ETHERNET: | TAK |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Interfejs CAN: | TAK |
| Interfejs CRYPT: | NIE |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Interfejs USB: | TAK |
| Przetwornik A/D: | TAK |
| Przetwornik D/A: | TAK |