STM32H723ZET6
Symbol Micros:
UISTM32h723zet6
Obudowa: LQFP144
IC: ARM microcontroller; Flash: 512kB; 550MHz; SRAM: 564kB; LQFP144;
Parametry
| Liczba wejść/wyjść: | 112 |
| Obudowa: | LQFP144 |
| Pamięć RAM: | 564kB |
| Częstotliwość: | 550MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,62V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 512kB |
| Architektura: | 32-bit |
| Liczba wejść/wyjść: | 112 |
| Obudowa: | LQFP144 |
| Pamięć RAM: | 564kB |
| Częstotliwość: | 550MHz |
| Zakres napięcia zasilania: | 1,62V ~ 3,6V |
| Pamięć FLASH: | 512kB |
| Architektura: | 32-bit |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Interfejs ETHERNET: | TAK |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Interfejs CAN: | TAK |
| Interfejs CRYPT: | NIE |
| Interfejs SPI: | TAK |
| Interfejs TWI (I2C): | TAK |
| Interfejs UART/USART: | TAK |
| Interfejs USB: | TAK |
| Przetwornik A/D: | TAK |
| Przetwornik D/A: | TAK |